O firmie

Firma Kania & Jaroszewski

Działalność w branży budowlanej wymaga przede wszystkim jakości oferowanych usług, zastosowania najlepszych technologii i dostarczenia klientom efektów, na jakich tylko im zależy. Nasza firma o to właśnie dba i z każdym nowym projektem, z każdą realizacją, stara się w pełni sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom swoich klientów. Pracujemy od 2003 roku i budujemy nasz wizerunek w oparciu o Państwa rekomendacje.

Rynek budowlany jest niezwykle wymagający, jeśli chodzi o stosowane rozwiązania i efekty, jakie muszą spełniać obiekty budowlane. Nasza firma robi wszystko, co możliwe, by sprostać wysokim normom jakości.

N

Oferta naszej firmy

W wachlarzu ofertowym naszej firmy znaleźć można szereg różnego rodzaju rozwiązań, jakich jesteśmy w stanie się podjąć. Działamy w zakresie robót dociepleniowych, prac renowacyjnych, a także i działań dekarsko – blacharskich. Wykonujemy prace poprawiające izolację w budynkach, działamy na wysokościach. Co więcej, swoją pracę opieramy na najlepszych materiałach budowlanych, współpracując z takimi dostawcami, jak Baumit, Deintermann czy Weber. 

N

J-K firma z doświadczeniem

Stabilna pozycja na rynku, lata doświadczeń poparte wykonanymi pracami, zdobywanie doświadczenia, a do tego realizacja najbardziej nawet nietypowych obiektów. Jesteśmy firmą, która krok po kroku idzie do przodu, która nie boi się wyzwań i realizacji najbardziej nawet nietypowych projektów. Naszym ogromnym sukcesem jest stale powiększające się grono odbiorców, pozytywne opinie klientów, jak również, jeśli nie przede wszystkim – sztab naszych pracowników.

Pracownicy naszą potęgą

Osoby zatrudnione w szeregach naszej firmy dokładają wszelkich starań, aby móc sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. To ludzie z doświadczeniem i pasją. Osoby wykwalifikowane, będące najlepszymi specjalistami w pracach budowlanych. Ciągłe szkolenia, zdobywanie wiedzy, poznawanie wciąż nowych technologii w branży. Dzięki naszemu fachowemu podejściu do naszych prac, a także  doświadczeniu oraz budowanej pozycji na rynku, z jednoczesnym wykorzystaniem najlepszych maszyn i technologii, żaden projekt i żadna jego realizacja nie stanowią dla nas problemu.

Ilość realizacji 2003-2020

lat doświadczenia

pracowników